Kuidas korraldada Alfat

First

Kuidas Alfa toimib

Miks Alfa?

Usume, et kõigil peaks olema võimalus tutvuda kristliku usuga, küsida küsimusi ja jagada oma arusaamu, ükskõik kus maailmanurgas nad ka pole.

Alfa pakub just sellist võimalust – vabas, sõbralikus ja avatud keskkonnas. Keegi ei saa kedagi sundida midagi uskuma; oleme aastate jooksul näinud, et kui väljendame suurt külalislahkust ja laseme külalistel olla need, kes nad on, saavad elud muudetud. 

Mis on meie lugu?

Üle 24 miljoni inimese 169 riigis on proovinud Alfat ja see on tõlgitud 112 erinevasse keelde.

Alfa sai alguse lühikursusena Holy Trinity Brompton koguduses Londonis, 1990. aastal võttis Nicky Gumbel kursuse korraldamise enda peale ning pani tähele, et paljud inimesed kogudusest väljaspool tahtsid tutvuda kristliku usuga. Alfat korraldatakse nüüd ülemaailmse koguduse kõigis ringkondades, sealhulgas katoliku, õigeusu ja kõigis peamistes protestantlikes kirikutes.

Alfa on…

Ehtne

Alfa tutvustab reaalselt, kes Jeesus on. Need, kes korraldavad Alfat, on avatud ja ehtsad, ning see laseb ka külalistel olla just sellised, nagu nad on

Inimeste keskne

Alfa põhineb tõelistel sõprussuhetel, mis kujunevad mõne nädala jooksul ja kestavad tihti veel aastaid hiljem

Toetuv

Toetume Alfas Pühale Vaimule, sest mõistame, et ainult Jumal on see, kes muudab inimeste elusid, meie ainult tutvustame teda

Then check out

Mida teised ütlevad

'Mind rabas Alfa järjest kasvav olemus, mis viib sind ühele teekonnale, ning inimeste soov sellele teekonnale minna.'  Jon Tyson,  Trinity Grace koguduse rajaja ja vanempastor, New York

'Mind rabas Alfa järjest kasvav olemus, mis viib sind ühele teekonnale, ning inimeste soov sellele teekonnale minna.'

Jon Tyson,

Trinity Grace koguduse rajaja ja vanempastor, New York

'Alfa saavutab minu arvates suurepäraselt selle eesmärgi, et tekitab inimestes huvi usu suhtes ning annab usule tähenduse tänapäeva inimese jaoks.'  Father Raniero Cantalamessa  Jutlustaja paavsti kojas

'Alfa saavutab minu arvates suurepäraselt selle eesmärgi, et tekitab inimestes huvi usu suhtes ning annab usule tähenduse tänapäeva inimese jaoks.'

Father Raniero Cantalamessa

Jutlustaja paavsti kojas

'Alfa on parim asi, mis ma kunagi teinud olen. See aitas vastata suurtele küsimustele ning leida lihtsa jõuduandva usu mu elus.'  Bear Grylls  Seikleja

'Alfa on parim asi, mis ma kunagi teinud olen. See aitas vastata suurtele küsimustele ning leida lihtsa jõuduandva usu mu elus.'

Bear Grylls

Seikleja

Last

Viis sammu alustamiseks

Koolita end  Saad vaadata veebist koolitusvideoid, mis vastavad kõige levinumatele küsimustele toidu, õhkkonna, reklaami ja kõigi praktiliste küsimuste kohta Alfa korraldamisel. Loo endale konto meie Kursuste Süsteemi all ja registreeri oma Alfa videote nägemiseks, või tutvu Alfa põhimaterjalidega, et rohkem teada saada, kuidas valmistuda Alfa kursuse korraldamiseks.    Registreeri oma Alfa >

Koolita end

Saad vaadata veebist koolitusvideoid, mis vastavad kõige levinumatele küsimustele toidu, õhkkonna, reklaami ja kõigi praktiliste küsimuste kohta Alfa korraldamisel. Loo endale konto meie Kursuste Süsteemi all ja registreeri oma Alfa videote nägemiseks, või tutvu Alfa põhimaterjalidega, et rohkem teada saada, kuidas valmistuda Alfa kursuse korraldamiseks.

 

Registreeri oma Alfa >

Planeeri ja valmistu  Mõned võtmeküsimused, mida võiksid küsida: Kus ma Alfa kursuse korraldan? Mis kuupäevad sobiksid kõige paremini? Milline algusaeg sobiks kõige paremini inimestele, keda kutsume? Kui oled oma Alfa registreerinud, on sul ligipääs lihtsale graafikukoostamisvahendile, mis aitab sul planeerida loenguid, arvestada pühadega ja jagada graafikut oma meeskonnaga.

Planeeri ja valmistu

Mõned võtmeküsimused, mida võiksid küsida: Kus ma Alfa kursuse korraldan? Mis kuupäevad sobiksid kõige paremini? Milline algusaeg sobiks kõige paremini inimestele, keda kutsume? Kui oled oma Alfa registreerinud, on sul ligipääs lihtsale graafikukoostamisvahendile, mis aitab sul planeerida loenguid, arvestada pühadega ja jagada graafikut oma meeskonnaga.

Koonda ja koolita oma meeskond  Üks olulisi komponente Alfa korraldamisel on suurepärane meeskond. Ükskõik kui suur su Alfa kursus on, vali kindlasti parimad inimesed end abistama ja toetama. Kui oled meeskonna kokku kutsunud, hoolitse selle eest, et nad saaksid koolituse ka.

Koonda ja koolita oma meeskond

Üks olulisi komponente Alfa korraldamisel on suurepärane meeskond. Ükskõik kui suur su Alfa kursus on, vali kindlasti parimad inimesed end abistama ja toetama. Kui oled meeskonna kokku kutsunud, hoolitse selle eest, et nad saaksid koolituse ka.

Levita infot  Kui sul on kõik planeeritud ning meeskond on koos, mõtle sellele, kuidas levitada infot kursuse kohta. Mõtle läbi, kuidas julgustada inimesi kutsuma oma sõpru ning kuidas tutvustada Alfat kohalikus kogukonnas.

Levita infot

Kui sul on kõik planeeritud ning meeskond on koos, mõtle sellele, kuidas levitada infot kursuse kohta. Mõtle läbi, kuidas julgustada inimesi kutsuma oma sõpru ning kuidas tutvustada Alfat kohalikus kogukonnas.

Hakka pihta  Parim viis õppida on töökäigus. Alfa korraldamine nõuab veidi tööd, kuid see on seda täielikult väärt. Loo konto ja hakka tegema.

Hakka pihta

Parim viis õppida on töökäigus. Alfa korraldamine nõuab veidi tööd, kuid see on seda täielikult väärt. Loo konto ja hakka tegema.

Loo konto ja leia kõik, mida vajad Alfa korraldamiseks. Kõik on tasuta.

Registreeri oma Alfa