Isikuandmete kaitse põhimõtted

Alpha International austab iga inimese õigust isiku eraelu puutumatusele. Me kogume informatsiooni oma veebilehe kaudu ning kasutame seda ainult käesolevas dokumendis kirjeldatud viisil. Dokument kehtib teabe kohta, mis on kogutud järgnevatelt veebilehtedelt, mida haldame: alpha.org, alphaprintshop.org, godatwork.org.uk, prayercourse.org, relationshipcentral.org, shop.alpha.org, williamwilberforcetrust.org ja worshipcentral.org.

I osa. Informatsiooni kogumine

Alpha International kogub oma veebilehe kaudu informatsiooni erinevatel meetoditel. Osa informatsioonist palume meiega jagada, kui kasutate registreerimisvorme, muud tüüpi informatsiooni kogume aga tahtest sõltumatult.

Laste eraelu kaitse

Alpha International ei tegele aktiivselt lastele suunatud turustamisega ning ei palu kunagi teadlikult alla 13-aastasel lapsel avaldada enda isikuandmeid.

Teie poolt avaldatud informatsioon

Me kogume järgnevat informatsiooni esmaste külastajate kohta: nimi, sugu, sünnikuupäev, perekonnaseis, usuline kuuluvus, telefoninumbrid, e-posti aadressid ja geograafiline asukoht.

Samuti kogume nimesid, sugu, sünnikuupäevi, perekonnaseisu, usulist kuuluvust, telefoninumbreid, e-posti aadresse ja geograafilisi asukohti, mida meie kasutajad avaldavad teiste inimeste kohta.

Automaatne informatsiooni kogumine

Me kogume järgnevaid üldandmeid, mida ei ole võimalik konkreetse inimesega seostada: päritoluriik, internetiteenuse pakkuja, IP-aadress, ühenduse kiirus ja brauseri tüüp. Demograafilisi andmeid kogume kasutusmustri jälgimiseks. Selliste andmete kogumiseks kasutame kasutussessiooni informatsiooni, brauseri küpsiseid ja logifaile.

Küpsised

Me kasutame küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille meie veebiserver paigutab kasutaja arvuti kõvakettale, nii et sellest saab unikaalne identifikaator. Küpsised võimaldavad Alpha Internationalil jälgida kasutusmustrit ja kohandada veebilehe sisu vastavalt kasutaja eelistustele. Meie küpsistel pole aegumiskuupäeva. Meie küpsised ei kogu informatsiooni, mida on võimalik konkreetse isikuga seostada.

II osa. Informatsiooni kasutamine

Isikliku informatsiooni esmane kasutus

Alpha Internationali poolt kogutud informatsiooni kasutatakse meie veebilehtede kaudu esitatud mistahes tellimuste või ürituste registreerimisvormide töötlemiseks ning andmete pidevaks uuendamiseks.

Kasutajatele, kes avaldavad enda andmeid, võime saata e-posti teel kviitungeid või teateid.

Isikliku informatsiooni teisene kasutus

Registreeritud kasutajatele võime saata lisainfot toodete, teenuste ja uudistekirjade kohta. Austusest meie kasutajate privaatsuse vastu pakume võimalust sellise teabe saamisest loobuda.

Kogutavat informatsiooni võime kasutada kliendiprofiilide loomiseks vastavalt sirvimis- või ostuajaloole.

Andmete jagamine kolmanda osapoolega

Me võime andmeid jagada järgnevate kolmandate osapooltega: STL (soovitud toodete tarnimine), Protx (internetis tehtud pangakaarditehingute töötlemine), Integra (tehniline andmebaasi tugi), BTB Mailflight (otsepostitused), muud riiklikud ja kohalikud Alpha kontorid, Kensingtoni ja Chelsea kuninglik linnaosa nõukogu (andmeseire süsteemid), tehnoloogilised tarnijad ja tugiteenuste osutajad ning muud olulised kontaktid, kellega peame informatsiooni jagama.

Veebilehekülje lingid

Pakume linke teistele veebilehtedele. Palun pidage meeles: kui klõpsate teiste veebilehtede linkidele, siis palume teil tutvuda ka vastavate veebilehtede andmekaitse põhimõtetega. Nende põhimõtted võivad meie omadest erineda.

Põhimõtete muudatused

Kui käesolevad informatsiooni kogumise või kasutamise põhimõtted muutuvad, siis teavitame teid elektronposti teel 5 tööpäeva enne muudatuste jõustumist.

III osa. Juurdepääs andmetele

Juurdepääs isikuandmetele

Võite taotleda loetavas formaadis ärakirja oma isikuandmetest, mis meil teie kohta on. Teenustasu on 10,00 £. Kui soovite oma isikuandmete ärakirja, siis võite meiega ühendust võtta ühel järgnevatest viisidest:

e-post: webmaster@alpha.org, telefon: 0845 644 7544, faks: +44 20 7589 3390, postiaadress: Alpha International, HTB, Brompton Road, London SW7 1JA, UK.

Alpha International hoolitseb enda käsutuses oleva informatsiooni täpsuse eest, kustutades korrapäraselt aegunud andmed.

Väärandmed

Kasutajad, kes on leidnud väärandmeid, võivad meiega ühendust võtta aadressil webmaster@alpha.org.

Isikuandmete kustutamine

Kasutajad võivad paluda, et nende isikuandmed kustutataks meie andmebaasist, saates e-kirja aadressil webmaster@alpha.org.

Pöörame teie tähelepanu sellele, et teatud tüüpi isikuandmeid ei saa viivitamatult kustutada seadusest tulenevatel põhjustel.

IV osa. Probleemide lahendamine

Probleemide korral võivad kasutajad ühendust võtta Alpha Internationaliga ühel järgnevatest viisidest:

e-post: webmaster@alpha.org, telefon: 0845 644 7544, faks: +44 20 7589 3390, postiaadress: Alpha International, HTB, Brompton Road, London SW7 1JA, UK.

Meie eesmärgiks on lahendada vaidlusküsimused viie tööpäeva jooksul.

V osa. Andmete talletamine

Alpha International kaitseb kasutajate andmeid järgnevate turvameetmetega: riistvara tulemüürid, salasõnade kasutamine, SSL krüpteerimine ning muu tehnoloogia ja protseduurid, mida kasutatakse tarbijate privaatsuse kaitseks.

Kui teil on veel küsimusi eraelu puutumatuse kaitse või turvalisuse kohta, siis võtke palun meiega ühendust aadressil webmaster@alpha.org.

Lahtiütlus

Meie veebilehe sisu on mõeldud ainult teie isiklikuks eraviisiliseks ärieesmärgita kasutuseks. Te ei või kopeerida, esitada, levitada, edastada, ringhäälingus edastada, kuvada, müüa, litsentseerida või muul viisil või eesmärgil kasutada praegust või muud sisu ilma Alpha Internationali eelneva kirjaliku loata.